خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دانشجويان دانشگاه غير انتفاعي خيام مشهد

HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

گفتگوي دلسوزان فروم

Go down 
+7
علی عربی
mahdi aziz
sajjad
n.Shayanfar
محمد اخلاقی
N.SH.H
amin
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

تعداد پستها : 161

گفتگوي دلسوزان فروم Empty
PostSubject: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime27/2/2010, 17:39

هوالغالب
خدمت عنصر ارزشی و خدوم فروم اقا نیما مدير روابط عمومي سايت عرض ادب می کنم .من از نیت پاک شما باخبرم و حمایت قاطعانه و همه جانبه خودم و همچنین گروه انصار الفروم رو از ایشون اعلام میکنم و اماده ایم تا با اشاره ایشون با عوامل فتنه برخورد کنیم
نحن غالبون
Back to top Go down
http://aminaghnianejad.blogspot.com
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

تعداد پستها : 308

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime28/2/2010, 13:35

ماشاا... انصارالفروم
"انصارالفروم مجموعه ای از جوانان پاک و خدوم به مدیریت برادر ارزش مدار و انقلابی ، ضد فتنه و مدیر مدار امین است که وظیفه همه مسئولان فروم پشتیبانی و حمایت مادی و معنوی بی دریغ ازایشان و جوانان گمنام عضو در این حزب قدسی است."
(منبر 86 در وعظ مسئولان فروم (عکس در گالری موجود است.)
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime28/2/2010, 18:03

امین wrote:
هوالغالب
خدمت عنصر ارزشی و خدوم فروم اقا نیما مدير روابط عمومي سايت عرض ادب می کنم .من از نیت پاک شما باخبرم و حمایت قاطعانه و همه جانبه خودم و همچنین گروه انصار الفروم رو از ایشون اعلام میکنم و اماده ایم تا با اشاره ایشون با عوامل فتنه برخورد کنیم
نحن غالبون

برادر ارزشی و متعهد امین اغنیا نژاد
حزبکم محفوظ
بنده به عنوان مدیر کل روابط عمومی سایت از شما و اعضای جان بر کف انصارالفروم تقاضا دارم ضمن رعایت سیاست جذب حداکثری و دفع حداقلی در برخورد قاطع با سران فتنه و ضد فرومان ذره ای تردید به خود راه نداده و ملاتفت و مماشات و رافت را تنها در مورد فریب خوردگان و عوام غفلت کرده آن هم با شرط انابه و استغفار نزد مقام شامخ مدیریت السیدنا ناصر الیوسفی (رضی ا... عنه) روا بدارید.
ان الانصار الفروم سیغلبون
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

تعداد پستها : 616
آدرس پستي : mohammadakhlaghi66@gmail.com

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime28/2/2010, 23:47

یا الله یا الله انصار الفروم حزب الله !!! lol!

بنده هم از همینجا به عضویت این گروه مقدس و جان برکف در میام
Back to top Go down
http://www.zarkhepo0tal.blogfa.com
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime1/3/2010, 17:00

سلام دوباره خدمت نیما جان مدير روابط عمومي
با توجه به فرمایشات اخیر مدیریت فروم در جذب حداکثری و دفع حداقلی و تاکید شما این سیاست سرلوحه کار گروه انصارالفروم قرار گرفت امید است مورد رضایت شما قرار گرفته و ما را از دعای خود محروم نفرمایید
در ضمن اقای اخلاقی همینجوری نمیشه به عضویت در اومد.ابتدا صلاحیت شما باید مورد تایید شورای عالی گروه قرار بگیره وبعد از عبور از یکسری مراحل کاملا دمکراتیک به عضویت دربیایین که با توجه به سابقه شما که مدارکش هم موجوده
باید می گفتم شما نمیتونید عضو شید ولی باتوجه به سیاست جذب حداکثری و دفع حداقلی شما هنوز شانس دارید ولی باید قابلیت خودتون رو نشون بدین
Back to top Go down
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

تعداد پستها : 104

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime1/3/2010, 18:15

من اینجا چی کاره بیدم [You must be registered and logged in to see this link.] ؟ این یکی اسمایلی رو هم فقط برای اینکه خیلی باهش حال میکنم میزارم گفتگوي دلسوزان فروم Bad_boys_20
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime1/3/2010, 18:32

منظورم اون یکی نیما(شایق)بود Like a Smile @
شما یه اندیسی چیزی برای اسمتون بزارین که اشتباه گرفته نشین!!!!
Back to top Go down
sajjad
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز
sajjad

تعداد پستها : 91

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime2/3/2010, 04:08

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت رییس محترم
، علی الظاهر عده ای از افراد برای تشنج و هرج و مرج وارد سایت شده و می خواهند خرابکاری کنند، من به شخصه این فتنه را دیده ام و برای اطلاع خدمت شما اعلام کردم

در پناه حق
سجاد
11/12/88
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime2/3/2010, 06:00

اغنیانژاد wrote:

در ضمن اقای اخلاقی همینجوری نمیشه به عضویت در اومد.ابتدا صلاحیت شما باید مورد تایید شورای عالی گروه قرار بگیره وبعد از عبور از یکسری مراحل کاملا دمکراتیک به عضویت دربیایین که با توجه به سابقه شما که مدارکش هم موجوده
باید می گفتم شما نمیتونید عضو شید ولی باتوجه به سیاست جذب حداکثری و دفع حداقلی شما هنوز شانس دارید ولی باید قابلیت خودتون رو نشون بدین

برادر ارزش مدار امین اغنیا نژاد(دامت افاضاتکم)
با تشکر از نصب العین قرار دادن فرمایشات مقام والای مدیریت (دام الظله) نظارت استصوابی را درعضو گیری افراد در این حزب قدسی اعمال نمایید و کوچک ترین ابهامات در سابقه افراد را موشکافانه بررسی نمایید و از راه یافتن فتنه جویانی همچون نام برده تنها در صورت انابه و اعتراف به غفلت های گذشته و وابستگیشان به اجانب و تعهد بر بقای در راه ملت عضو گیری نمایید که این عین ثواب و نهایت خلوص و خواسته واقعی مدیریت عظما است.

ان الحزب الشیطان خسر فی الدنیا و الاخره
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime2/3/2010, 08:56

با سلام خدمت مدیریت، برادران ارزشی و ارزشمدار
با توجه به ندامت نامه ی بنده که در قسمت خاطرات، صفحه ی 3 درج شده خواهشمندم این موهبت( عضو شدن در این گروه آسمانی) رو از بنده دریغ نکنید، باشد که از جان بر کفان این راه مقدس باشم Sad
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime2/3/2010, 11:47

sajjad wrote:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت رییس محترم
، علی الظاهر عده ای از افراد برای تشنج و هرج و مرج وارد سایت شده و می خواهند خرابکاری کنند، من به شخصه این فتنه را دیده ام و برای اطلاع خدمت شما اعلام کردم

در پناه حق
سجاد
11/12/88

برادر مدیر مدار سجاد طبسی (دام التوفیقاتکم)
شیوه شما برادر ارزشی در معرفی فتنه گران بس ثواب و پسندیده بود و مصداق بارز سخر فی الدنیا و الاخره شما هستید.
بنده به عنوان رییس کل روابط عمومی سایت شرایط لازم برای عضویت در حزب قدسی انصارالفروم در جنابعالی یافته ام و به برادر امین پیشنهاد سپردن مسئولیت سنگین اطلاعات انصارالفروم را به جنابعالی دارم.

اطلاتکم محفوظ
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime2/3/2010, 11:55

برادر انصاری امین اغنیا نژاد

با توجه به انابه برادر محمد اخلاقی و تاکید مدیریت مدبر بر اعمال رافت از این برادر فتنه گر سابق در صورت صلاح دید عضو گیری به عمل آورید
نظر بنده حبس ایشان برای مدتی مشخص در بند 192 انصار الفروم برای پاک شدن روح ایشان از بار گناهان گذشته است.
به امید بازگشت تمام ضد فرومان به راه حقیقی مردم و مدیریت
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime2/3/2010, 19:11

برادر والا مقام نیما جان
با توجه به سخنان شما
Quote :
ظارت استصوابی را درعضو گیری افراد در این حزب قدسی اعمال نمایید و کوچک ترین ابهامات در سابقه افراد را موشکافانه بررسی نمایید
با توجه به پست های اخیر فروم و تحقیقات به عمل امده توبه برادر محمد واقعی بوده و ایشان مرز بندی قاطع خویش و بیزاری از عوامل فتنه را اعلام داشته
اما سجاد...این عنصر خود فروخته همچون مار خوش خط و خالی به جان این فروم افتاده.ایشان به طور پنهان و اشکار اقدام به توهین به خواص فروم و زیر سوال بردن اصل ادمین بودن اقا ناصر میکنند .تازه اگر از تهمت زدن ایشون به بنده در مورد پارتی بازی و این چیزا بگذریم نمی توان از این کار قبیح ایشون که ادمین محترم رو برای گرفتن یه سری امتیازات تحت فشار قرار داد گذشت
گزارش کامل و محرمانه نام برده در آینده خدمت شما ارائه خواهد شد
Back to top Go down
mahdi aziz
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
mahdi aziz

تعداد پستها : 313

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime2/3/2010, 21:49

من هم موافقم.
نظارت استصوابی و احراز صلاحیت تنها باعث حضور نیافتن افراد نالایق و یا نفوذی به جبهه خودی ها می شود.
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime3/3/2010, 03:50

از نکته سنجی و دل سوزی امین عزیز، کمال تشکر رو دارم، ایشون به حق باید رئیس انصار الفروم بشه elephant
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime3/3/2010, 04:22

اغنیانژاد wrote:
برادر والا مقام نیما جان
با توجه به سخنان شما
Quote :
ظارت استصوابی را درعضو گیری افراد در این حزب قدسی اعمال نمایید و کوچک ترین ابهامات در سابقه افراد را موشکافانه بررسی نمایید
با توجه به پست های اخیر فروم و تحقیقات به عمل امده توبه برادر محمد واقعی بوده و ایشان مرز بندی قاطع خویش و بیزاری از عوامل فتنه را اعلام داشته
اما سجاد...این عنصر خود فروخته همچون مار خوش خط و خالی به جان این فروم افتاده.ایشان به طور پنهان و اشکار اقدام به توهین به خواص فروم و زیر سوال بردن اصل ادمین بودن اقا ناصر میکنند .تازه اگر از تهمت زدن ایشون به بنده در مورد پارتی بازی و این چیزا بگذریم نمی توان از این کار قبیح ایشون که ادمین محترم رو برای گرفتن یه سری امتیازات تحت فشار قرار داد گذشت
گزارش کامل و محرمانه نام برده در آینده خدمت شما ارائه خواهد شد

از موشکافی و تحقیقات وسیع جنابعالی در راستای شناخت و معرفی این افراد شرور نهایت تشکر را دارم .این افراد به قدری فضا را غبار آلود نموده اند که امر را حتی برای افراد انقلابی و خدوم فروم هم متشبه ساخته اند.بنا بر مصالح نظام به وظیفه خود عمل نمایید.

سیدوم برکاتکم
Back to top Go down
علی عربی
کاربر عادی
کاربر عادی

تعداد پستها : 28

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime3/3/2010, 06:18

Harsini wrote:
بنده به عنوان رييس كل روابط عمومي سايت با اختيارات تام خدمت برادران علی عربی و احسان صداقت خير مقدم عرض مي كنم.به امید بهره مند شدن از تجربیات شما.خوش آمدید.
لازم به ذكر است كه اينجانب (به عنوان رييس كل روابط عمومي ) تمام دوستان ورودي 85 را به يك چشم مي بينم و از همين جا قبل از ايجاد هرگونه فتنه اي اتهام پارتي بازي براي ورودي هاي مهر 85 را تكذيب مي كنم و اتهامي واهي و فتنه اي در جهت تخريب چهره هاي خدوم فروم ميدانم

ممنون
elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant elephant
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime3/3/2010, 18:47

پیامی که هم اکنون میخوانید اعلام وضعیت قرمز است !
ادمین محترم به هوش باش.ای دلسوزان ...خواص فروم به هوش باشید
به تعداد پست های اقای اخلاقی توجه کنید که ازتعداد پست های ادمین بیشتر شده!ایا این حرکت جز این است که یک حرکت خزنده و نرم جهت براندازی ادمین فعلی است؟ایا این یک کودتا در فروم نیست؟من احساس خطر می کنم واز مدیر محترم روابط عمومی که به عنوان چشمان بیدار فروم این مطلب را به صورت پیامک به من متذکر شدند تشکر می کنم
به ادمین محترم پیشنهاد می کنم تا تکمیل تحقیقات اکانت اقای اخلاقی را به حالت تعلیق در اورده تا ازایجاد دو دستگی جلو گیری شود
همین جا به علت شرایط خاص پیش امده این بنده کمترین به عنوان خدمتگذار گروه انصار الفروم, اقای عزیز را به عنوان مسئول و اقای هرسینی را به عنوان دبیر کمیته شرایط اضطراری فروم منصوب کرده تا هرچه زودتر به این وضعیت رسیدگی کرده ونتایج را در جلسه محرمانه ای که در خدمت ادمین محترم خواهیم بود ارائه کنند
Back to top Go down
mahdi aziz
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
mahdi aziz

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime3/3/2010, 22:25

اغنیانژاد wrote:
پیامی که هم اکنون میخوانید اعلام وضعیت قرمز است !
ادمین محترم به هوش باش.ای دلسوزان ...خواص فروم به هوش باشید
به تعداد پست های اقای اخلاقی توجه کنید که ازتعداد پست های ادمین بیشتر شده!ایا این حرکت جز این است که یک حرکت خزنده و نرم جهت براندازی ادمین فعلی است؟ایا این یک کودتا در فروم نیست؟من احساس خطر می کنم واز مدیر محترم روابط عمومی که به عنوان چشمان بیدار فروم این مطلب را به صورت پیامک به من متذکر شدند تشکر می کنم
به ادمین محترم پیشنهاد می کنم تا تکمیل تحقیقات اکانت اقای اخلاقی را به حالت تعلیق در اورده تا ازایجاد دو دستگی جلو گیری شود
همین جا به علت شرایط خاص پیش امده این بنده کمترین به عنوان خدمتگذار گروه انصار الفروم, اقای عزیز را به عنوان مسئول و اقای هرسینی را به عنوان دبیر کمیته شرایط اضطراری فروم منصوب کرده تا هرچه زودتر به این وضعیت رسیدگی کرده ونتایج را در جلسه محرمانه ای که در خدمت ادمین محترم خواهیم بود ارائه کنند
بنده هم هم دلایل پست زیاد رو جویا شدم و ایشون صحبت از براندازی نرم کردن تا جایی که در جایی گفت کف مطالبات بنده مدیریت کل سایته!
باید کودتا را در نطفه خفه کرد.
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime4/3/2010, 03:48

وا اسفا
برادر مدبر اغنيانژاد
با تشكر از انتساب جنابعالي .بنده به عنوان دبیر کمیته شرایط اضطراری فروم با تحقيقات انجام داده مداركي دال بر ملاقات نامبرده با يكي از مسئولان سابق وزارت دفاع آمريكا و نيز تماس تلفني/اينترنتي با يكي از مقامات بالارتبه سازمان جاسوسي سيا يافته ام و اين به معني محارب و مفسد في الارض بودن توامان ايشان مي باشد وبا توجه به قرائن موجود گويا ايشان با وجود تظاهر به بازگشت گويا هنوز وابستگي خود را با دوستان خود حفظ نموده اند .با توجه به مطالب ذكر شده بند انفرادي 109 زندان اانصارالفروم آماده ارائه خدمات به ايشان براي تفكر در مورد اعمال و فرصت هاي از دست رفته و غفلت هايشان تا زمان اعلام راي نهايي انصارالفروم مبني بر احتمالا اعدام ايشان مي باشد.
Back to top Go down
محمد اخلاقی
مديركل سايت
مديركل سايت
محمد اخلاقی

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime4/3/2010, 04:55

بسم رب اشهداء و الصدیقین

بیانیه ی شماره ی 1

دوستان عزیز، آقایان دلسوز فروم. آیا شما فعالیت بیست ساله ی فرهنگی بنده رو کاری برای براندازی نرم می پندارید؟ آیا شما ایجاد بخش های مختلف، برای سلایق گوناگون و تفکرات گوناگون ( خواه موافق تفکر ما و خواه مخالف آن ) را آسیبی برای فروم می بینید؟ آیا شما حضور بیشمار دوستداران فروم را که روز به روز بر تعدادشان افزوده می شود را خطری برای ادامه ی راه فروم می بینید؟ این ها همه حاصل فعالیت شبانه روزی دوستداران فروم و کسانیت که در این فروم بزرگ شده اند و زدن انگ رابطه با خارج و سازمان های معلوم الحال به این فرزندان ملت نمی چسبد.
آیا کسانی که با تشکیل گروه فشار انصار الفروم و حمایت بی دریغ "ن.ی" سعی در حذف نیرو های ارزشمند را دارند،خود به اعمال خود توجه می کنند؟ آیا سیاست جذب حد اکثری و دفع حداقلی جزء شعارهایشان نبود؟ پس چه شده که تاب دیدن عضو فعالی چون بنده ی حقیر رو ندارند؟ آیا انصار الفروم به سمت جند الفروم شدن حرکت می کند؟

بنده از همینجا با تشکیل گروه جنبش راه درد از همه ی آزادی خواهان و همه ی آزاد اندیشان دعوت می کنم تا با هم صدایی و همراهی این دیدگاه را اصلاح کنیم و دوستداران و دلسوزان فروم را با این چنین حرکاتی ترد نکنیم.

و من الله توفیق -------- محمد اخلاقی 88/12/13
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime4/3/2010, 05:59

به نام خالق پيروز
به اطلاع اعضا شريف فروم مي رساند طي يكسري عمليات پيچيده اطلاعاتي و تلاش شبانه روزي و 6 ماهه سربازان گمنام فروم مداركي دال بر همكاري اقاي اخلاقي با نيرو هاي بر انداز بدست امده كه در اينده به اطلاع اعضاي محترم خواهد رسيد
عكسي كه مشاهده مي كنيد 24 ساعت قبل در يكي ازپايگاه هاي جاسوسي استئمار پير توسط يكي از سربازان گمنام فروم از اقاي اخلاقي گرفته شده(به پرچم توجه كنيد!چه ننگي!)
گفتگوي دلسوزان فروم 07012010009

ايشان حتي گفتگو هاي با شبكه هاي شيطاني بي بي سي و العربيه و ... داشته
Back to top Go down
mahdi aziz
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
mahdi aziz

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime4/3/2010, 06:05

مرگ بر منافق مزدور!
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime4/3/2010, 06:15

هيهات من الذله
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

PostSubject: Re: گفتگوي دلسوزان فروم   گفتگوي دلسوزان فروم Icon_minitime4/3/2010, 06:25

خارج از شوخي بچه ها تو نوشتن مواظب باشيد يهو چيزتر نشيم !الگوريتم هاي اين كارا آدم نيستن كه بفهمن شوخي مي كنيم يهو يه كلمه رو بهش گير ميدن
Back to top Go down

گفتگوي دلسوزان فروم
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» شعر اشتراكي بچه هاي فروم
» کارمندان فروم