خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
بازگشت غرور آفرین و پیروزمندانه ی شما را به تمامی مدیران سایت تبریک می گوییم
خيام
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

دانشجويان دانشگاه غير انتفاعي خيام مشهد

HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟

Go down 
+2
محمد اخلاقی
n.Shayanfar
6 posters
Go to page : Previous  1, 2

آیا هرسینی کاربری خبیثه ؟
از این خبیث تر پیدا نمیشه
کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Vote_lcap100%کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Vote_rcap
 100% [ 1 ]
تقصیر خودته. اما به هر حال از این خبیث تر پیدا نمیشه
کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Vote_lcap0%کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 1

Poll closed

AuthorMessage
n.Shayanfar
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
n.Shayanfar

تعداد پستها : 104

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Empty
PostSubject: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Icon_minitime8/5/2010, 15:40

First topic message reminder :

این شخص خبیث Twisted Evil جدیدا این کارش شده که یه بازی به آدم بده و اونو مشغول کنه به بازی کردن. نه اینکه هر وقت آدم وقت اضافی داشت بشینه بازی کنه .... نه ..... نه نه..... زندگی رو از آدم میگیره ..... از نمونه های این عمل بازی موبایل Doodle Jump و بازی کامپیوتری UK Truck Simulator ه. این کارها به خودی خود اشکالی نداره اما این فرد نیت شومی داره .... کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 129fs4468377 . من الان مدتیه که تمام مدت دارم یه تریلی میرونم ... بار به مقصد میرونم... پولمو زیاد میکنم ... تریلی جدید میخرم .... دوباره پولمو زیاد میکنم .... شرکت میزنم .... بار بیشتر به مقصد میرسونم... و .... این بازی کی تموم بشه خدا میدونه.... فقط دوست دارم موقعی که تموم میشه هر دو نیما زنده باشن تا ببینیم چه بلوایی به پا میشه

جدا از شوخی خیلی باهش حال کردم نیما. دمت گرم واقعا همونطوری که گفتی تکه Like a Smile @
Back to top Go down

AuthorMessage
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

تعداد پستها : 308

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Empty
PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Icon_minitime15/5/2010, 03:58

محمد اخلاقی wrote:
خوبه، منم رایم همونه Like a Smile @

عجب آدميه اين ممد دو روز نيست رفتم همه چي يادش رفت
Back to top Go down
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Icon_minitime15/5/2010, 04:00

amin wrote:
محمد خیراندیش wrote:
amin wrote:
این بازیا رو هرچه زودتر برسونید.........................
لینک نسخه 2 دودل جامپ ؟؟؟؟؟؟

امین جون تو هنوز تو همون اولیش موندی ...دومیشو میخوای چیکار Laughing Laughing Laughing
هروقت رکورد بروبچو زدی بعد برو دنبال دومیش

89000 Like a Smile @ Like a Smile @
طبق آخرین اعلامیه سازمان جهانی بازی های موبایلی رکورد در گوشی هایی مثل گوشی من و استاد هرسینی ضریب 3 داره و در بعضی گوشی ها از جمله گوشی شما ضریب کمتره حدود 0/6پس در حال حاضر رکورد من 90000 و برای شما حدود 50000 هستش تازه من زیاد بازی نمی کنم! Like a Smile @

بنده قبلا هم عرض كردم كه نظرم به نظر آقاي اغنيا نژاد نزديك تر است
Back to top Go down
محمد خیراندیش
کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تعداد پستها : 66
آدرس پستي : kheirandish@ymail.com

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Icon_minitime15/5/2010, 05:13

amin wrote:
محمد خیراندیش wrote:
amin wrote:

امین جون تو هنوز تو همون اولیش موندی ...دومیشو میخوای چیکار Laughing Laughing Laughing

طبق آخرین اعلامیه سازمان جهانی بازی های موبایلی رکورد در گوشی هایی مثل گوشی من و استاد هرسینی ضریب 3 داره و در بعضی گوشی ها از جمله گوشی شما ضریب کمتره حدود 0/6پس در حال حاضر رکورد من 90000 و برای شما حدود 50000 هستش تازه من زیاد بازی نمی کنم! Like a Smile @

چقدر نشستی این ضریبو حساب کردی که ماله خودنت بیشتر بشه confused confused
طبق گفته شما ضریب من اگه 6 باشه که بیشتر جیگر جان!!!! Like a Smile @

در ضمن هرچی امکانات بیشتر باشه خب رکورد بهتری هم میزنی.... 93002
Back to top Go down
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

تعداد پستها : 161

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Icon_minitime15/5/2010, 16:14

محمد خیراندیش wrote:
amin wrote:
محمد خیراندیش wrote:
amin wrote:

چقدر نشستی این ضریبو حساب کردی که ماله خودنت بیشتر بشه confused confused
طبق گفته شما ضریب من اگه 6 باشه که بیشتر جیگر جان!!!! Like a Smile @

در ضمن هرچی امکانات بیشتر باشه خب رکورد بهتری هم میزنی.... 93002
مجید جان نوشتم شش دهم(0/6) نه شش
Back to top Go down
http://aminaghnianejad.blogspot.com
amin
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
amin

تعداد پستها : 161

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Icon_minitime15/5/2010, 16:30

Harsini wrote:
محمد اخلاقی wrote:
خوبه، منم رایم همونه Like a Smile @

عجب آدميه اين ممد دو روز نيست رفتم همه چي يادش رفت
اگه بچه ها یادشون باشه این محمد همون شخصیه که فروم به فتنه دچار کرده بود ...دوباره با کمک اون یکی نیما داره شروع می کنه !
وقتی استاد هرسینی همه رو به داشتن بصیرت دعوت می کنند بی خود نیست...
Back to top Go down
http://aminaghnianejad.blogspot.com
N.SH.H
كاربر خيلي فعال
كاربر خيلي فعال
N.SH.H

PostSubject: Re: کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟   کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator  ؟ - Page 2 Icon_minitime18/5/2010, 14:57

اوصيكم بالبصيرة في الامر الفروم...
Back to top Go down

کاربری خبیث به نام هرسینی یا بازی با حال به نام UK truck simulator ؟
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» برنامه هاي قشنگ #C
» راه هایی برای بازی کردن با اعصاب دیگران!(آموزش سادیسم!)